Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Selina

Numer telefonu : +86 13989889852

WhatsApp : +8613989889852

Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Hangzhou AllTest Biotech CO., LTD

Twój niezawodny partner do szybkiego testowania!

  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki ALLTEST Ilość pracowników 450~500
Coroczne wyprzedaże 80000000-100000000 Rok założenia 2009
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie
HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LED ma solidne podstawy z najlepszymi profesjonalistami z branży, posiadającymi udokumentowaną wiedzę specjalistyczną w zakresie zarządzania innowacjami, w tym nowymi wprowadzeniami, czy to produkt, czy też rozwój przemysłu zmieniający procesy. Byliśmy zarówno świadkami, jak i członkami kluczowych zespołów odpowiedzialnych za transformacje, które mają kluczowe znaczenie w dzisiejszych szybkich testach, a także w działalności POCT.

Niektóre z nich obejmują wiodące w branży systemy kontroli projektu odpowiedzialne za innowacyjne produkty o wysokiej jakości, a także protokoły walidacyjne, które stanowią rdzeń rygorystycznych systemów oceny jakości.

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD został utworzony wyłącznie w celu zapewnienia korzyści interesariuszom z branży opieki zdrowotnej z dużym udziałem w działalności POCT, w tym szybkich testów.

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD jest zaangażowany w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, w tym konwergencję łatwości szybkiego testowania z mocą współczesnej elektroniki, pomagając w ten sposób w tworzeniu nowych platform technologicznych, a także procesów biznesowych, które otwierają prawdziwy potencjał połączenia technologii i handel z nowymi kamieniami milowymi w sektorach techniczno-komercyjnych przemysłu POCT.

W skrócie, dzięki HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD możesz „zrelaksować się” i pozostawić zmartwienia na dziś i jutro, oferując lepsze rozwiązania niż dostępne obecnie.

Historia

Zespół badań i produkcji biologicznej został założony w 2011 roku przez specjalistów z obszaru IVD. Cały zespół składa się z ekspertów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Nasza linia produktów eksploatacyjnych powstała w 2012 roku, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości materiały eksploatacyjne w przystępnej cenie. Międzynarodowa firma handlowa została założona w 2013 roku, której celem jest rozwój działalności biologicznej i materiałów eksploatacyjnych na całym świecie.

Usługa

Usługi związane z odczynnikami do badań, procedur diagnostycznych i terapeutycznych:

  • Projektowanie i synteza peptydów

  • Usługa rekombinacji białek

  • Małe sprzęganie antygenu cząsteczkowego

  • Rozwój przeciwciał monoklonalnych

  • Rozwój przeciwciał poliklonalnych

  • Opracowywanie testów kontraktowych

Kontrola jakości: dokładnie sprawdź jakość przed dostarczeniem do naszych klientów

Terminowa dostawa: Zapewnij terminową dostawę zgodnie z żądaniem

Całodobowa obsługa posprzedażna: Odpowiedz i rozwiąż swój problem w szybki i wydajny sposób

Zaopatrzenie: Profesjonalny i odpowiedzialny zakup, aby znacznie obniżyć koszty

Nasz zespół

 

 Chiny Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD profil firmy 0