China    manufacturer
Hangzhou AllTest Biotech CO., LTD

Twój niezawodny partner do szybkiego testowania!

Obroty
Poprosić o wycenę - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
China good quality Niestandardowe przeciwciało monoklonalne on sale China good quality Hybridoma Monoclonal Antibody on sale
Lubię produkty i usługi oferowane przez AllTest. Naprawdę uwzględniają nasze zainteresowanie.

—— Mr John Smith England

Moja najstarsza córka ma boreliozę. Spędziła prawie 1 rok na wózku inwalidzkim z powodu Lyme. Teraz ma się bardzo dobrze. Użyłem 2 próbek. 1, aby przetestować moją córkę z rozpoznaną boreliozą i 1, aby przetestować moją córkę, która nie ma boreliozy. Twoje testy działały dobrze. Moja córka z Lyme dała wynik dodatni, a ta, która nie dała wyniku ujemnego.

—— Ms Sheila

Ilekroć mam prośby, AllTest zawsze daje mi satysfakcjonującą odpowiedź za pierwszym razem.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Im Online Czat teraz

Stabilny amfetaminowy (AMP) pojedynczy lek Szybki test moczu Panel / Kaseta / Miarka Produkt medyczny z CE / FDA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:Alltest
Orzecznictwo:CE
Numer modelu:DAM-101 / DAM-102 / DAM-114

Zapłata:

Szczegóły pakowania:40T / Kit lub 50T / Kit
Czas dostawy:20 dni
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Żółty Okaz: Mocz
Format: Panel / Kaseta / Miarka Rozmiar zestawu: 40T / Kit lub 50T / Kit
Odciąć: 300 ng / ml, 500 ng / ml, 1000 ng / ml * Certyfikat: CE / FDA

Stabilny amfetaminowy (AMP) pojedynczy lek do szybkiego testu moczu / kasety / bagnetu Produkt medyczny

Podanie:

AMP Rapid Test Dipstick (mocz) jest szybkim chromatograficznym testem immunologicznym do wykrywania amfetaminy w ludzkim moczu w stężeniu granicznym wynoszącym 300 ng / ml. Ten test wykryje inne pokrewne związki, zapoznaj się z tabelą specyficzności analitycznej w tej ulotce.
Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu analitycznego. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. Preferowaną metodą potwierdzającą jest chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS). Analiza kliniczna i profesjonalny osąd powinny być stosowane do każdego wyniku testu na nadużywanie narkotyków, szczególnie w przypadku zastosowania wstępnych wyników pozytywnych.

Opis:

Amfetamina jest substancją kontrolowaną według harmonogramu II dostępną na receptę (Dexedrine®) i jest również dostępna na nielegalnym rynku. Amfetaminy to klasa silnych środków sympatykomimetycznych o zastosowaniach terapeutycznych. Są chemicznie spokrewnione z naturalnymi katecholaminami ludzkiego organizmu: adrenaliną i noradrenaliną. Ostre wyższe dawki prowadzą do wzmożonej stymulacji ośrodkowego układu nerwowego i wywołują euforię, czujność, zmniejszony apetyt oraz poczucie zwiększonej energii i mocy. Odpowiedzi sercowo-naczyniowe na amfetaminy obejmują podwyższone ciśnienie krwi i zaburzenia rytmu serca. Bardziej ostre reakcje wywołują niepokój, paranoję, halucynacje i zachowania psychotyczne. Działanie amfetamin zwykle trwa od 2 do 4 godzin po zastosowaniu, a okres półtrwania leku w organizmie wynosi od 4 do 24 godzin. Około 30% amfetamin jest wydalane z moczem w postaci niezmienionej, a pozostała część jako hydroksylowane i deaminowane pochodne.

Jak używać?

Pozwól, aby test, próbka moczu i / lub kontrole osiągnęły temperaturę pokojową (15-30ºC) przed badaniem.
1. Doprowadź torebkę do temperatury pokojowej przed jej otwarciem. Wyjmij kasetę testową z zamkniętej torebki i zużyj ją w ciągu godziny.
2. Umieść kasetę testową na czystej i równej powierzchni. Trzymaj zakraplacz pionowo i przenieś 3 pełne krople moczu (około 120 μl ) do studzienki na próbki (S) kasety testowej, a następnie uruchom licznik czasu. Unikać uwięzienia pęcherzyków powietrza w studzience próbki (S). Zobacz ilustrację poniżej.
3. Poczekaj na pojawienie się kolorowych linii. Przeczytaj wyniki po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

IR SPOSÓB UŻYCIA PANELU】
Pozwól, aby test, próbka moczu i / lub kontrole osiągnęły temperaturę pokojową (15-30ºC) przed badaniem.
1. Doprowadź torebkę do temperatury pokojowej przed jej otwarciem. Wyjmij panel testowy z zamkniętej torebki i zużyj go w ciągu godziny.
2. Zdejmij nasadkę.
3. Z strzałką skierowaną w stronę próbki moczu, zanurz panel testowy pionowo w próbce moczu na co najmniej 10–15 sekund. Zanurz pasek co najmniej na poziomie falistych linii, ale nie powyżej strzałki na panelu testowym.
4. Załóż pokrywkę i umieść panel testowy na niechłonnej płaskiej powierzchni.
5. Uruchom minutnik i poczekaj, aż pojawią się kolorowe linie.
6. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

IR WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA DIPSTICKA】
Pozwól, aby test, próbka moczu i / lub kontrole osiągnęły temperaturę pokojową (15-30ºC) przed badaniem.
1. Doprowadź torebkę do temperatury pokojowej przed jej otwarciem. Wyjmij testowy pasek pomiarowy z zamkniętego woreczka i zużyj go w ciągu godziny.
2. Za pomocą strzałek skierowanych w stronę próbki moczu zanurz testowy pręt pomiarowy pionowo w próbce moczu na co najmniej 10–15 sekund. Podczas zanurzania paska nie przekraczaj linii maksymalnej (MAKS.) Na bagnecie testowym. Zobacz ilustrację poniżej.
3. Umieść testowy pasek pomiarowy na niechłonnej płaskiej powierzchni, uruchom stoper i poczekaj, aż pojawią się kolorowe linie. Przeczytaj wyniki po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Proszę odnieść się do powyższej ilustracji)

NEGATYWNE: * Pojawiają się dwie linie . Jedna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii kontrolnej (C), a inna widoczna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii testowej (T). Ten wynik ujemny wskazuje, że stężenie amfetaminy (AMP) jest poniżej wykrywalnego poziomu odcięcia.

* UWAGA: Odcień koloru w obszarze linii testowej (T) może się różnić, ale należy go uważać za ujemny, ilekroć jest nawet jasna linia koloru.

POZYTYWNE: W obszarze linii kontrolnej (C) pojawia się jedna kolorowa linia. Brak linii w obszarze linii testowej (T). Ten pozytywny wynik wskazuje, że amfetamina (AMP) przekracza wykrywalny poziom odcięcia.

I NVALID: Linia kontrolna nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki proceduralne są najbardziej prawdopodobnymi przyczynami awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test z nowym testem. Jeśli problem będzie się powtarzał, natychmiast przerwij korzystanie z zestawu testowego i skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.

Kot. Nie. Opis produktu Okaz Format Rozmiar zestawu Odciąć Status
DAM-102 Kaseta szybkiego testu amfetaminy (AMP) Mocz Kaseta 40 ton 300 ng / ml, 500 ng / ml, 1000 ng / ml * CE / FDA
DAM-114 Panel szybkiego testu na amfetaminę (AMP) Mocz Płyta 40 ton CE / FDA
DAM-101 Miarka do szybkiego testu amfetaminy (AMP) Mocz Bagnet 50 ton CE / FDA

Szczegóły kontaktu
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

Osoba kontaktowa: Mrs. Selina

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)